Dr Dawid Szot – stomatolog / chirurgia twarzowo-szczękowa

Dr Dawid Szot to oddany pracy, ambitny i zmotywowany do świadczenia najlepszej jakości opieki stomatologicznej specjalista. Swoją wiedzą i umiejętnościami praktycznymi obejmuje każdy aspekt współczesnej stomatologii, gdyż w swojej praktyce stawia sobie za cel holistyczny rozwój i wielopłaszczyznowość. Ciągle aktualizuje swoją wiedzę, szczególnym zainteresowaniem darząc endo-protetykę, oraz chirurgię twarzowo-szczękową. Ponadto aktywnie rozwija się w kierunku implantologii.

Dr Dawid ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Prywatnie interesują go nowoczesne technologie stomatologiczne, sporty ekstremalne i motoryzacja.

Ze względu na swoją cierpliwość, świetny kontakt z pacjentem, oraz wielki profesjonalizm, dr Dawid jest lekarzem z którym bardzo lubią przebywać zarówno pacjenci, jak również nasz personel.

Dr Szot jak każdy specjalista pracujący w Corby Private Medical Centre posiada aktualną rejestrację w brytyjskim ekwiwalencie polskich izb lekarskich – General Dental Council (numer rejestracji: 267945). Posiada również wszystkie niezbędne kursy, certyfikaty i rejestracje umożliwiające mu praktykę stomatologiczną na terenie Wielkiej Brytanii.