Umów się na wizytę

STOMATOLOGIA

Gwarancja doskonałej opieki dentystycznej w rozsądnej cenie!

W Corby Private Medical Centre zatrudniamy wyłącznie stomatologów z minimum kilkunastoletnim, bogatym doświadczeniem. Wszyscy nasi specjaliści posiadają ważną rejestrację w podmiocie regulującym pracę lekarzy w Wielkiej Brytanii, czyli General Dental Council, oraz posiadają wszystkie niezbędne szkolenia I certyfikaty zdobyte na rynku brytyjskim. To połączenie polskich metod lekarskich ze znajomością regulacji niezbędnych na rynku angielskim daje naszym pacjentom gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Wszystkich naszych specjalistów poznasz bliżej przechodząc do sekcji “nasi lekarze”.

Oferujemy usługi z zakresu między innymi:

  • stomatologii zachowawczej – czyli wymiany wypełnień, plombowania zębów, itp
  • protetyki – protezy, korony, licówki, mosty, itp
  • endodoncji (leczenia kanałowego), oraz re-endodoncji, czyli powtórnego leczenia kanałowego
  • ekstrakcji, czyli usunięcia zębów
  • wybielania
  • higieny stomatologicznej – usuwanie osadu, scalling, piaskowanie, itp
  • stomatologii dziecięcej

 

Dentyści w naszej przychodni przyjmują pacjentów w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę do późnych godzin wieczornych. Najprostszy sposób na umówienie się na wizytę to telefoniczna rezerwacja. Polecamy kontakt z około 2-3 dniowych wyprzedzeniem.

Interesują Cię dokładne I przejrzyste ceny poszczególnych zabiegów stomatologicznych? W sekcji “cennik” znajdziesz precyzyjne ceny wszystkich naszych usług. Gwarantujemy brak *gwiazdek, haczyków i ukrytych opłat – chcemy żebyś miał stuprocentową pewność ile i za co płacisz.KONTAKT Z NAMI:

8 Pytchley Court
NN17 2QD | Corby
tel. 01536 502721, mob. 07780 872526

GODZINY PRACY:

poniedziałek – piątek: 09:00 – 21:00
sobota: 09:00 – 22:00
niedziela: 09:00 – 21:00
Zapisy telefoniczne 7 dni w tygodniu od 09:00 do 21:00!

Usługi dentystyczne, jakie świadczy każdy polski dentysta zatrudniony w naszej przychodni, realizowane są w sposób profesjonalny. Kompleksowe leczenie zębów to oferta, z której może skorzystać pacjent w każdym wieku. Dentysta przeprowadza wszystkie zabiegi w sposób bezpieczny dla niego. Każda z praktykowanych u nas dziedzin: stomatologia zachowawcza, protetyka, endodoncja, ekstrakcja, wybielanie, higiena stomatologiczna czy stomatologia dziecięca to możliwość szybkiego zadziałania w wielu problemach z zębami. Różnego rodzaju urazy, bóle, ubytki i inne problemy stomatologiczne staramy się rozwiązywać jak najmniej boleśnie. Gwarantujemy najlepsze znieczulenia, dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Oprócz leczenia bieżących problemów, zapewniamy także szeroki wachlarz usług w zakresie profilaktyki chorób uzębienia i przyzębia.

Z pomocy polskiego dentysty skorzystać mogą pacjenci z Corby, Kettering, Northampton, Wellingborough, Peterborough i całego Northamptonshire oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki!

bezpieczeństwo

PARKING

przy przychodni znajduje się bezpłatny parking samochodowy czynny 24/7

oszczędność

APTEKA

obok przychodni do dyspozycji naszych pacjentów dostępna jest apteka

dostępność

DZIECI

miejsce przyjazne dla dzieci

dostępność

PŁATNOŚCI

możliwość płatności kartą i gotówką