Polski lekarz rodzinny przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych, wizyty odbywają się po polsku lub po angielsku. Do wizyty zachęcamy szczególnie mieszkańców Peterborough, Leicester, Northampton, Corby, Wellingborough, Kettering, Milton Keynes, Coventry, Bedford, Rugby, Nottingham, Boston oraz całego Northamptonshire i East Midlands.

Bariera językowa w przypadku rozmów na tematy związane ze zdrowiem to częsty problem nawet u osób płynnie i swobodnie posługujących się językiem angielskim – słownictwo medyczne nie bywa zbyt często używane w codziennym życiu, dlatego coraz więcej Polaków zamieszkałych w Wielkiej Brytanii ma dosyć kompromisów w zakresie swojego zdrowia. Wybór polskiego specjalisty to pewność co do metod leczenia, dokładności diagnozy, oraz spersonalizowanego sposobu leczenia, dobranego dokładnie do Twoich potrzeb.

Nasi lekarze w Corby Private Medical Centre skupiają się na znalezieniu przyczyny choroby i zwalczeniu jej w zarodku, zamiast na leczeniu występujących objawów.
Zapewniamy dokładne i szczegółowe konsultacje medyczne. Każdego z naszych pacjentów traktujemy indywidualnie i poświęcamy mu podczas wizyty dokładnie tyle czasu ile potrzebuje.

Wszystko to sprawia, że nasi pacjenci – często mający średnio zadowalające doświadczenia z brytyjską służbą zdrowia wybierają właśnie nas.

Lekarze rodzinni w naszym gabinecie:

  • doktor Jolanta Wilczek – specjalizuje się w dziedzinie chorób wewnętrznych, konsultuje pacjentów ze schorzeniami układu pokarmowego, kardiologicznymi, chorobami z zakresu reumatologii oraz układu odechowego.
  • doktor Tomasz Grela – zajmuje się medycyną rodzinną, pediatrią i ultrasonografią. Konsultuje pacjentów w każdym wieku, w tym noworodki i niemowlęta. Prowadzi bilanse i oceny rozwoju niemowląt i dzieci, a także wykonuje badania kierowców (formularz D4), badania USG jamy brzusznej (wątroba, śledziona, trzustka, nerki, nadnercza, pęcherz moczowy, drogi żółciowe, pęcherzyk żółciowy), tarczycy, oraz narządu ruchu.

Nasi lekarze rodzinni przyjmują zarówno dzieci jak i dorosłych. Wizyty odbywają się w każdy wtorek, oraz co drugą niedzielę do późnych godzin wieczornych. Dokładne ceny wszystkich wizyt u lekarza rodzinnego znajdują się w sekcji “cennik”.

Młodym mamom również polecamy usługi naszego lekarza rodzinnego. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje maleństwo rozwija się prawidłowo oraz chcesz zadbać o stan zdrowia Twojego dziecka, nasza przychodnia jest miejscem którego szukasz!