Dr Tomasz Grela – jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2000 roku uzyskał specjalizację pierwszego stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych, trzy lata później zdobył specjalizację drugiego stopnia w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Dr Grela leczy pacjentów w każdym wieku – dzieci, w tym noworodki i niemowlęta, oraz osoby dorosłe. Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim. Wieloletnia praca w polskich i brytyjskich klinikach w Wielkiej Brytanii pozwoliła mu uzyskać doskonałą reputację wśród swoich pacjentów, którą cieszy się nieustannie od wielu lat.

Podobnie jak wszyscy lekarze pracujący w Corby Private Medical Centre, dr Grela posiada aktualną rejestrację w General Medical Council – podmiocie regulującym pracę lekarzy w Wielkiej Brytanii. Jego numer rejestracji to 6156116.

Zakres usług dr Tomasza Greli:

– badania USG jamy brzusznej (wątroba, śledziona, trzustka, nerki, nadnercza, pęcherz moczowy, drogi żółciowe, pęcherzyk żółciowy) i tarczycy. Zalecane jest nieprzyjmowanie pokarmu i napojów od 6 do 8 godzin przed badaniem
– badania USG narządu ruchu – stawów i mięśni
– konsultacje lekarskie dzieci i dorosłych
– badania lekarskie kierowców (formularz D4)
– bilanse – kompleksowe przeglądy stanu zdrowia + ocena prawidłowości rozwoju noworodków, niemowląt i dzieci
– płukanie uszu
– porady żywieniowe niemowląt i dzieci z alergiami pokarmowymi
– iniekcje