Umów się na wizytę

Corby Private Medical Centre to nowa polska przychodnia medyczna skupiająca się na trzech głównych filarach prywatnej opieki zdrowotnej: stomatologii, ginekologii, oraz medycynie rodzinnej. Oferujemy naszym pacjentom profesjonalne i fachowe usługi medyczne w rozsądnych cenach.

Doskonale wiemy, że w sprawach tak ważnych jak zdrowie nie ma miejsca na niedopowiedzenia, dlatego współpracujemy tylko z najwyższej klasy specjalistami, którzy zdobyli swoje wykształcenie medyczne w Polsce i posługują się naszym językiem. Wszystko po to, żebyśmy mieli pewność, że zdrowie Twoje i Twoich najbliższych jest w dobrych rękach.

Oferujemy bardzo krótkie terminy oczekiwania na wizyty – bez kolejek i zbędnych formalności.

Corby Private Medical Centre znajduje się w budynku mającym ponad 40 letnią tradycję opieki zdrowotnej. Nasz zespół składa się z najwyższej klasy ekspertów, dla których medycyna to nie tylko praca ale i pasja, oraz prawdziwy sposób na życie. Naszą misją jest dbać o zdrowie naszych pacjentów i służyć im pomocą.

Zadzwoń do nas, a z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Nasze linie telefoniczne czynne są 7 dni w tygodniu, w godzinach od 09:00 do 21:00.KONTAKT Z NAMI:

8 Pytchley Court
NN17 2QD | Corby
tel. 01536 502721, mob. 07780 872526

GODZINY PRACY:

poniedziałek – piątek: 09:00 – 21:00
sobota: 09:00 – 22:00
niedziela: 09:00 – 21:00
Zapisy telefoniczne 7 dni w tygodniu od 09:00 do 21:00!

Dla pacjentów zamieszkujących Kettering, Northampton, Wellingborough czy Northamptonshire oraz okolic uruchomiliśmy nową polską przychodnię w Corby. Pracują w niej najlepsi specjaliści, obsługujący w języku polskim. Lekarz rodzinny dla chorych w każdym wieku, dentysta czy ginekolog posiadają wieloletnią praktykę. Pacjenci odwiedzający polską klinikę mogą być pewni, że z każdym schorzeniem zostaną właściwie obsłużeni. Stawiamy na indywidualne traktowanie chorych. Poczucie bezpieczeństwa, przystępne ceny (cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej), stała dyspozycyjność to niewątpliwie nasze atuty. Wykorzystujemy sprawdzone metody leczenia, nowoczesny sprzęt oraz najlepszej jakości materiały medyczne.

Polska przychodnia w Corby to miejsce, w którym możesz przez cały tydzień liczyć na szybka pomoc lekarską. Zapraszamy zwłaszcza Polaków zamieszkujących wspomniane miejscowości, którzy w takim miejscu jak nasza placówka czuć się będą pewniej, trafiając pod opiekę polskich specjalistów z różnych dziedzin medycznych.

bezpieczeństwo

PARKING

przy przychodni znajduje się bezpłatny parking samochodowy czynny 24/7

oszczędność

APTEKA

obok przychodni do dyspozycji naszych pacjentów dostępna jest apteka

dostępność

DZIECI

miejsce przyjazne dla dzieci

dostępność

PŁATNOŚCI

możliwość płatności kartą i gotówką