Prywatna opieka ginekologiczna w Corby Private Medical Centre to troska o Twoje zdrowie, profilaktyka, leczenie chorób kobiecych, oraz prowadzenie ciąży. Uważamy, że kobiety w ciąży nie powinny spędzać długich godzin w poczekalni – zamiast tego proponujemy rezerwacje wizyt na konkretne godziny – bez zbędnego oczekiwania na badanie. Nasi specjaliści w dziedzinie ginekologii i położnictwa to lekarze z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. To właśnie polskie metody leczenia zaadaptowane do brytyjskich przepisów i regulacji sprawiają, że usługi polskich ginekologów na wyspach cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych pacjentek.
Zadzwoń do nas i sprawdź jak możemy Ci pomóc: 07780872526 (zapisy po polsku 7dni/tyg., 09:00-20:00).

Ginekologia w Corby Private Medical Centre to m. in.
:

  • Prowadzenie ciąży – monitorowanie rozwoju dziecka, by mieć pewność, że ciąża rozwija się prawidłowo jest rzeczą fundamentalną dla każdej mamy. Umówienie pierwszej wizyty w ciąży zalecane jest około 2-4 tygodnie po spóźnionej miesiączce, co odpowiada około 6-8 tygodniowi ciąży.
  • Profilaktyka – nowotwory szyjki macicy, czy rak jajnika rozwijają się bezobjawowo, dlatego kwestia regularnych badań cytologicznych jest bardzo istotna dla zdrowia każdej kobiety. Cytologia powinna być wykonywana minimum raz na trzy lata, jednak zalecamy wykonywać ją raz na rok – zwiększa to wykrywalność wczesnych nowotworów.
  • USG 2D/3D/4D – ultrasonografia pozwala zobaczyć to, co nie jest widoczne gołym okiem. Profilaktyczne USG piersi, oraz USG narządu rodnego powinno być wykonywane raz na rok. W przychodni wykonujemy również najnowocześniejsze USG 3D/4D z trójwymiarowym widokiem płodu w czasie rzeczywistym!
  • Dobór odpowiedniej metody zabezpieczenia dla każdej pacjentki – nasz ginekolog przedstawi Ci cały wachlarz możliwości i pomoże dobrać metodę najbardziej odpowiednią właśnie dla Ciebie.
  • Pierwsza wizyta ginekologiczna – pierwszą cytologię zaleca się wykonać przed upływem 25 roku życia. Każda kobieta która współżyła, powinna zgłosić się do ginekologa w przeciągu roku. Stres przed pierwszą wizytą? Nasz ginekolog jest osobą, której możesz zaufać w 100%, a wizyty odbywają się w atmosferze pełnej zrozumienia i dyskrecji.
  • Infekcje intymne – upławy, świąd, pieczenie sromu, infekcje grzybiczne i bakteryjne pochwy są bardzo powszechnym schorzeniem dotykającym wielkiej liczby kobiet. Nasz ginekolog dobierze leczenie farmakologiczne odpowiednie do Twojego schorzenia.
  • Bolesne miesiączki, nieregularne krwawienia, plamienia w różnych fazach cyklu, bóle podbrzusza, problemy podczas współżycia, objawy okołomenopauzalne, krwawienia po menopauzie, problemy z karmieniem piersią, zaburzenia libido i inne problemy ginekologiczne nie powinny być bagatelizowane. Ginekolog w Corby Private Medical Centre to pomoc dla kobiet w każdym wieku!

 

 

Sprawdź cennik usług ginekologicznych: tutaj!

Lekarze ginekolodzy w naszym gabinecie:

  • doktor Ryszard Mowlik – specjalista II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa, zajmuje się m.in. ultrasonografią, diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy, terapią hormonalną, antykoncepcją, badaniami profilaktycznymi oraz leczeniem infekcji intymnych i innych schorzeń ginekologicznych.
  • doktor Inga Peryt – specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa, posiada umiejętności w zakresie ultrasonografii, leczenia infekcji i chorób kobiecych, wykonuje badania cytologiczne, posiewy i wymazy, zajmuje się doborem antykoncepcji i leczeniem niepłodności

Do naszej placówki, w której przyjmuje polski ginekolog zapraszamy szczególnie mieszkańców Peterborough, Leicester, Northampton, Kettering, Corby, Wellingborough, Milton Keynes, Bedford, Nottingham, Rugby, Boston, Coventry oraz całego Northamptonshire i East Midlands.

Sprawdź nasz cennik tutaj.