dr Ryszard Mowlik – ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce, profilaktyce i leczeniu chorób z zakresu ginekologii i położnictwa.

Dr Mowlik, podobnie jak wszyscy lekarze pracujący w Corby Private Medical Centre jest zarejestrowany w podmiocie regulującym pracę lekarzy na terenie Wielkiej Brytanii – General Medical Council. Jego numer rejestracji to: 6156172.

Pan doktor wykonuje badania USG, zajmuje się m. in. leczeniem schorzeń ginekologicznych, oferuje terapie i diagnostykę hormonalną, badania profilaktyczne, diagnostykę i leczenie chorób szyjki macicy, oraz pomaga dobrać odpowiednie metody antykoncepcji.

Doktor Ryszard jest najwyższej klasy profesjonalistą, a ginekologia to jego prawdziwa pasja. W chwilach wolnych od pracy relaksuje się uprawiając wycieczki górskie, oraz spędzając czas z rodziną.

Jest prawdopodobnie najbardziej rozmownym lekarzem pracującym w naszej przychodni, czym zjednuje sobie sympatię pacjentek, które z wizyt u pana doktora wychodzą zawsze ze 100% kompletem informacji, oraz odpowiedzią na każde zadane pytanie. 🙂