Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, specjalista I i II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa. Dr Biliński praktykę zdobywał w klinikach położnictwa i ginekologii w Lublinie i w Warszawie oraz w ośrodkach zagranicznych : Hiszpania – szpital uniwersytecki w Madrycie – Hospital General Gregorio Maranon.

Uczestnik wielu staży i kursów krajowych i zagranicznych – USA (Floryda), Niemcy (Berlin), Litwa (Wilno). Tytuły Diploma in Management (2000) i MBA (2003) zdobyte w University of Central Lancashire. Liczne certyfikaty obejmujące swym zakresem ginekologię i położnictwo (standardy postępowania, najnowsze doniesienia i problemy współczesnej ginekologii i położnictwa), endokrynologię ( certyfikaty szkół endokrynologii), zagadnienia menopauzy (certyfikaty szkół menopauzy), ginekologii operacyjnej (urazy i stany nagłe w położnictwie i ginekologii, postępowanie przed i pooperacyjne). Certyfikaty z przeszkoleń w kolposkopii (patologia szyjki macicy). Mazurska Szkoła USG i Ginekologii ( Choroby Sutka z elementami diagnostyki USG, Diagnostyka USG w położnictwie i ginekologii – kurs dla zaawansowanych). Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii (Breast ultrasound, including elastography – practical course; Ultrasound diagnosis in obstetrics – developing course; Diagnostic 3d/4d ultrasound; Practical and theoretical course basic of 3d/4d imaging; fetal anomalies; 4d of the fetal heart, congenital uterine abnormalities). Certyfikat Niepłodność – droga do macierzyństwa.

Publikacje w specjalistycznej medycznej prasie: „Analiza wskazań do cięcia cesarskiego”, „Olbrzymia cysta jajnika”, „Współistnienie ciąży prawidłowej i pozamacicznej zakończona urodzeniem żywego noworodka”.

Dr Grzegorz, podobnie jak wszyscy specjaliści przyjmujący w Corby Private medical Centre jest zarejestrowany w brytyjskim ekwiwalencie Polskiej Izby Lekarskiej – General Medical Council (numer rejestracji w GMC: 7274839). Dr Biliński dysponuje wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami, kursami i certyfikatami niezbędnymi do wykonywania zawodu specjalisty w położnictwie i ginekologii w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Pan doktor posiada ponad 27-letnią praktykę w poradniach dla kobiet. Prywatnie jest miłośnikiem aktywnego wypoczynku, filharmonii, oraz dobrego jedzenia. Jego profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej pacjentki, zapewniają mu ciągłe rekomendacje – zarówno od nowych, jak również powracających, stałych pacjentek.